Про тривіальне диференціальне рівняння у просторах Lp, 0 < p < 1
Наведено опис множини Xp всіх розв'язків тривіальної задачі Коші в Lp, 0 < p < 1. Основним результатом є теорема 2, в якій стверджується, що Xp є замкнений підпростір p-банахового простору Hp всіх кривих у Lp, що задовольняють умову Гельдера з показником p і виходять із нуля, відносно p-...
Saved in:
Date: | 1992 |
---|---|
Main Author: | Попова, Л.В. |
Format: | Article |
Language: | Ukrainian |
Published: |
Інститут математики НАН України
1992
|
Series: | Український математичний журнал |
Subjects: | |
Online Access: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/165445 |
Tags: |
Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
|
Journal Title: | Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
Cite this: | Про тривіальне диференціальне рівняння у просторах Lp, 0 < p < 1 / Л.В. Попова // Український математичний журнал. — 1992. — Т. 44, № 9. — С. 1238–1242. — Бібліогр.: 4 назв. — укр. |
Institution
Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of UkraineSimilar Items
-
О модулях гладкости и мультипликаторах Фурье в Lp, 0 < p < 1
by: Коломойцев, Ю.С.
Published: (2007) -
Слабконелінійні рівняння Фредгольма з виродженим ядром у банахових просторах
by: Журавльов, В.П.
Published: (2015) -
Про один підхід до вивчення крайових задач у просторах розподілів і граничні інтегральні рівняння
by: Лопушанська, Г.П.
Published: (1991) -
Мішані задачі для двовимірного рівняння теплопровідності в анізотропних просторах Хермандера
by: Лось, В.М.
Published: (2015) -
Про властивості субдиференціальних відображень у просторах Фреше
by: Касьянов, П.О., et al.
Published: (2005)