Асимптотика загального розв’язку лінійної сингулярно збуреної системи диференціальних рівнянь вищого порядку з виродженнями
З використанням теорiї полiномiальних матричних в’язок побудовано асимптотику лiнiйно незалежних розв’язкiв однорiдної сингулярно збуреної системи лiнiйних диференцiальних рiвнянь довiльного m-го порядку з матрицею при старших похiдних, яка вироджується з прямуванням малого параметра до нуля. Розгля...
Saved in:
Date: | 2018 |
---|---|
Main Author: | |
Format: | Article |
Language: | Ukrainian |
Published: |
Інститут математики НАН України
2018
|
Series: | Нелінійні коливання |
Online Access: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/177334 |
Tags: |
Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
|
Journal Title: | Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
Cite this: | Асимптотика загального розв’язку лінійної сингулярно збуреної системи диференціальних рівнянь вищого порядку з виродженнями / С.П. Пафик // Нелінійні коливання. — 2018. — Т. 21, № 3. — С. 368-396 — Бібліогр.: 6 назв. — укр. |